Skip links
ADWOKAT

Błażej Czapliński

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Po odbyciu aplikacji adwokackiej w 2017 r. wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Zielonej Górze. W trakcie aplikacji nabywał doświadczenie w prowadzeniu bieżącej obsługi spółek prawa handlowego, przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Od 2017 r. prowadzi własną praktykę zawodową. 

W 2021 r. z wynikiem pozytywnym złożył egzamin na doradcę restrukturyzacyjnego. Stale współpracuje z przedsiębiorcami, spółkami prawa handlowego i podmiotami ekonomii społecznej działającymi na terenie województwa lubuskiego. Pełnomocnik kredytobiorców w licznych sporach z bankami z tzw. umów kredytów frankowych. Członek Rad Nadzorczych spółek prawa handlowego z zaangażowaniem kapitału publicznego i prywatnego. W kręgu jego zainteresowań pozostaje szeroko rozumiane prawo cywilne, prawo pracy oraz prawo gospodarcze, w tym prawo spółek, prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne. 

Prywatnie miłośnik piłki nożnej, tenisa, górskich wycieczek, dobrej kuchni i literatury.​​

O ważnych sprawach dobrze jest porozmawiać

zadzwoń i umów spotkanie

sekretariat:
+48 536 966 161
komórka:
+48 530 730 011

WOLISZ NAPISAĆ?
ASYSTENTKA ADWOKATA

Monika Pasich

Absolwentka EuroCollegu na specjalizacji prawo i administracja Unii Europejskiej. Doświadczenie zawodowe od samego początku kariery zdobywała pracując w sądzie WSA, kancelarii notarialnej oraz kancelariach prawnych.

Nadrzędnym celem pracy w kancelarii jest wstępna analiza potrzeb i wymogów Klienta, która w połączeniu z najwyższej jakości usługą, wieloletnim doświadczeniem, dyskrecją i wzajemnym zaufaniem w konsekwencji pomaga w obsłudze sekretariatu, kalendarza spotkań, archiwizacji dokumentów, controllingu oraz bieżącej obsługi klienta. Jej zdolność organizacyjna pozwala na profesjonalny obieg dokumentów w kancelarii. W przypadku bezpośredniego kontaktu z klientami wykazuje bardzo duże zaangażowanie oraz zdolności komunikacyjne. Oferuje Klientom bezpieczeństwo prawne zarówno w ramach bieżącej obsługi sekretariatu, jak i w aspektach pobocznych związanych z wyzwaniami, jakie stawia codzienność. Jest osobą pełną entuzjazmu. W kręgu jej zainteresowań wskazać można prawo cywilne, w szczególności prawo rodzinne, a także procedurę mediacyjną.

W życiu kieruje się słowami Johanna Wolfganga von Goethego „kto nie idzie do przodu, ten się cofa”.

Poza tematyką prawną interesuje się myślistwem, sportem, psychologią i fotografią.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na użycie plików cookie. Polityka prywatności